GREATEST KıLAVUZU OKEY OYNA IçIN

Greatest Kılavuzu okey oyna için

Greatest Kılavuzu okey oyna için

Blog Article

Kendinizi müheyya hissettiğinizde bile duraksız olarak masalara geçiş yapabiliyorsunuz. Eşlerinizle omuz omuza ya da bir nefis olarak masa oyunlarında okay oyna seçenekleriyle oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı imam suyuplerımızı kendımız secsek henüz ıyı olurdu . Onun dısında dubara cok guzel

İnsanların bir yandan eğlenebilecekleri bir yandan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri piyes sitesi olarak iş veriyoruz.

Okey oyna seçeneğini tıkladığınız andan itibaren sizden istenecek olan üyelik bilgilerini girmenizin peşi sıra güdük sürede bağlanacağınız masalardaki yerinizi seçtikten sonrasında takkadak oynamaya mebdelayabilirsiniz.

Böylelikle dörder kişiden oluşan masalarda kendinize çabucak mevki bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya esaslayabilirsiniz. İlk olarak başlayacak kişide 15, sair kişilerde ise 14 taşla başlayan oyunda serileri renklerine nazaran yahut sıralı olarak dizmek gerekmektedir.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı ihmal etmeyin. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle yan yana, masa oyunlarında dem içerisinde teşhisnır hale geleceksiniz.

Oyunlarımız kadar tahminî mangır birimleri kadar oyunlarımızda kullanılacak ürün yahut hizmetleri bâtınerebilir. Mevhum mangır ve mevhum malları bizlerden doğru mangiz ile satın alabilirsiniz.

Noksan taşlarınızı tamamlama üzerine yerleşmiş göz at olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş artan son taşınızla biterek kazanan eş olabilirsiniz.

- Tahtanızda aksiyoninize yaramayan taşı tahtanızın sağ cenahındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her aktris aynı şekilde tahtasında işçilikine yaramayan taşını sağ kendi sağ yönındaki alana buzakıyor.

Rüfekaınızla beraber oynama imkanının olması da başka okey oyunlarına bakarak vahim bir avantajın göstergesidir.

Külah sırasında bir can elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tamamse ukubet puanı 2 olarak akseptans edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi vakasıdır. Ceza puanı 4 olarak akseptans edilir.

Pekâlâ hangi taş sahtedir ve nite bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst rakamı joker yerine geçmektedir. Misal mavi 3 göstergemiz ise mavi 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz zehir taş joker kabil kullanılır. şu demek oluyor ki istediğiniz her taşın cihetına koyabilirsiniz.

4 nefis oynamak karınin gerçek hayatta can sayısının tamamlanması sinein uzun süre beklenmesi gerekmektedir. Ancak internetteki salonları, her daim kullanıcılarını beklemektedir. Bu sayede sayaç nüans etmeksizin cali oynayarak eğlenmek mümkündür. Üstelik internetten renkli oynamanın yeni insanlarla tanışma kabilinden bir üstünlükı henüz vardır. Bu sayede süper oynarken bir taraftan da sosyalleşmek şansı elde edilmektedir. İnternet hızlı okey siteleri dair da arkaı katkısızlamaktadır. Hızlı oyunlar sebebiyle hin kaybı yaşamaksızın hevesli kimselerle aynı masalarda düzen iştirakı sağlamlanabilmektedir.

Yegâne nefis okey salonları oyunu ile omuz omuza 2 ve 4 nefis oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu kaşkariko türlerinde oyunu sağlıksız bırakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ukubet benekı derece ceza verilmektedir.

ankara okey

Report this page